Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielna/-y księgowa/-y z językiem angielskim

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 22.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TECHMINDS sp. z o.o.

    Miejsce pracy: Wrocław

    Łaciarska 4

    Opis stanowiska:

    • prowadzenie pełnej księgowości spółek zgodnie z obowiązującymi przepisami,
    • kompleksowa i terminowa ewidencja księgowa,
    • kontrola poprawności dokumentacji księgowej,
    • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS),
    • sporządzanie sprawozdań,
    • prowadzenie spraw kadrowo-płacowych.

    Wymagania:

    • język angielski na komunikatywnym poziomie,
    • znajomość przepisów praca pracy i ubezpieczeń społecznych,
    • doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • dobra organizacja pracy.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia (5 000 - 9 000 zł brutto),
    • umowę o pracę lub B2B,
    • możliwa praca z domu do max. 2 dni w tygodniu,
    • możliwość dostosowania czasu pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.