Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna/-y Księgowa/-y

EGLO POLSKA sp. z o.o.

  • Radzymińska 328, Ząbki
    Ząbki, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Radzymińska 328

Ząbki

Twój zakres obowiązków

  • współpraca w procesie zamknięcia miesiąca i roku obrotowego oraz sporządzaniu sprawozdań finansowych firmy w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawa

  • sporządzanie bilansu zysków i strat

  • dekretowanie oraz bieżąca weryfikacja i księgowanie dokumentów kosztowych

  • współpraca w przygotowywaniu dokumentacji cen transferowych

  • bieżące rozliczenia z instytucjami finansowymi (w tym bankami),

  • prowadzenie ewidencji przychodów i kosztów podatkowych,

  • sporządzenie deklaracji VAT

  • przygotowywanie raportów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse, Ekonomia, Rachunkowość)

  • min. 3-letnie doświadczenie pracy w księgowości na analogicznym stanowisku

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemami ERP / SAP.

  • Biegła znajomość przepisów prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, Systematyczność, obowiązkowość, samodzielność w wyznaczaniu i realizacji działań oraz pozytywne zaangażowanie

To oferujemy

  • Praca w największej w Europie międzynarodowej firmie zajmującej się dystrybucją opraw oświetleniowych.

  • Bardzo przyjazne pracownikom środowisko pracy

  • Prywatna opieka medyczna

  • Dofinansowanie do kursów, udział w wybranych szkoleniach.

O nas

Eglo Polska sp. z o.o. jest częścią koncernu EGLO będącego wiodącym międzynarodowym producentem lamp dekoracyjnych z oddziałami w ponad 60 krajach na całym świecie.  Firma działa już od ponad 50 lat, centrala firmy znajduje się w Austrii. (https://www.eglo.com/pl/informacje)

Zapraszamy na stronę internetową https://www.eglo.com/poland i na nasz profil na Facebooku: www.facebook.com/eglopolska