Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Samodzielna/-y Księgowa/-y

Humaine

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Zakładanie i prowadzenie ksiąg rachunkowych

  • Przygotowywanie i składanie raportu rocznego w Rejestrze Handlowym (roczne sprawozdanie)

  • Księgowanie dokumentów kosztowych, przychodowych, wyciągów bankowych oraz innych operacji gospodarczych

  • Wystawianie i rozliczanie faktur sprzedaży eksportowych do krajów UE i poza UE

  • Prowadzenie ewidencji majątku trwałego

  • Przygotowywanie przelewów księgowych

  • Bieżąca analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych

  • Weryfikacja dokumentów pod względem merytorycznym i księgowym

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi i innymi działami organizacji w zakresie księgowości

Nasze wymagania

  • Min. 5 lat doświadczenia na stanowisku samodzielnego/-ej księgowego/-ej w podmiotach o charakterze struktur złożonych tj. grupy kapitałowe, struktury międzynarodowe

  • Wykształcenie wyższe w zakresie nauk ekonomicznych (preferowany kierunek: Finanse i Rachunkowość)

  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

  • Doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości

  • Doświadczenie w zakresie rozliczania transakcji międzynarodowych (Unia Europejska i poza Unią)

  • Praktyczna znajomość zagadnień księgowych oraz obowiązujących przepisów podatkowych

  • Doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych oraz deklaracji podatkowych (m.in. VAT, CIT, PCC)

  • Samodzielność, skrupulatność oraz zaangażowanie w wykonywanych działaniach

  • Znajomość systemu finansowo-księgowego Optima/ Symfonia będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju w strukturach dynamicznie rosnącej firmy

  • Realny wpływ na kształtowanie strategii działań i prowadzone projekty

  • Dofinansowanie do szkoleń w celu podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Możliwość korzystania z benefitów pracowniczych: prywatna opieka medyczna, pakiet Multisport, ubezpieczenie na życie, lekcje języka angielskiego w kameralnych grupach, 26 dni płatnego urlopu niezależnie od formy umowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

Humaine

Humaine to agencja rekrutacyjna, wyspecjalizowana w pozyskiwaniu kandydatów dla firm z branż e-commerce, IT i marketingu. Dużą wagę przykładamy do analizy oczekiwań naszych klientów oraz budowania relacji z kandydatami, dzięki czemu poznajemy ich mocne i słabe strony. Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu procesów zarówno doświadczonych managerów i kadry zarządzającej, jak i ambitnych, pełnych potencjału młodych ludzi, którzy dopiero zaczynają swoją zawodową przygodę. Dbamy o candidate i employee experience, poprzez wysoką jakość usług - jasne komunikaty, sprawne informacje zwrotne i wyczerpujące feedbacki - dzięki czemu przyczyniamy się do budowania marki pracodawcy. Efektywnie wspieramy organizacje w odnajdywaniu wyjątkowych talentów, bo wierzymy, że za każdą historią sukcesu stoi właśnie człowiek.

Przewiń do profilu firmy