Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do SEVEN DOTS SP Z O O z siedzibą w: Bobrowiecka 1, 00-728 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna/-y specjalistka/-ta ds. księgowych i kadrowo-płacowych

SEVEN DOTS SP Z O O

  • ważna jeszcze 12 dni
    do: 16 lut 2023
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Bobrowiecka 1

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych spółki z branży IT (pełna księgowość);

  • Sporządzanie deklaracji VAT, CIT;

  • Samodzielne sporządzanie sprawozdań finansowych według standardów polskiej ustawy o rachunkowości;

  • Zarządzanie ryzykiem podatkowym oraz monitorowanie zmian w zakresie prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości;

  • Samodzielne prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej oraz obsługa pracowników ww. obszarze.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, ekonomia);

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku samodzielnej księgowej / samodzielnego księgowego;

  • Bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości i przepisów prawa podatkowego;

  • Rzetelność i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków oraz kreatywność i samodzielność w poszukiwaniu rozwiązań;

  • Znajomość języka angielskiego –poziom komunikatywny;

  • Pozytywne nastawienie do branży IT.

To oferujemy

  • Pracę w niepełnym wymiarze godzin;

  • Elastyczne godziny pracy;

  • Dostęp do stanowiska pracy 7/24;

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży IT;

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną formę preferowaną przez kandydata;

  • Szkolenia i możliwości rozwoju;

  • Ubezpieczenie zdrowotne PZU Zdrowie;

  • Dopłatę do karty sportowej MultiSport i zajęć z języka angielskiego;

  • Miłą i przyjazną atmosferę.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z dołączoną klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Cześć! Jesteśmy doświadczoną firmą technologiczną, specjalizującą się we wdrożeniach i utrzymaniu zaawansowanych systemów informatycznych klasy EPM, Intranet oraz EOD. Wdrażamy oraz zajmujemy się utrzymaniem systemów wspierających zarządzanie projektami lub portfelem projektów (EPM/PPM), portali intranetowych, elektronicznych obiegów dokumentów (EOD) oraz aplikacji dedykowanych, pracując w oparciu o technologie i produkty firmy Microsoft: Project Online, Project Server, SharePoint (Online/On-Premise), Office 365, Microsoft Azure oraz Microsoft .Net.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje