Ta oferta pracy jest nieaktualna od 867 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielnego specjalisty (-tki) ds. BHP i Ochrony Środowiska

  • Wałbrzych, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.05.2015

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Firma Quin Polska Sp. z o.o. poszukuje do swojej firmy w Wałbrzychu:

Samodzielnego specjalisty (-tki)
ds. BHP i Ochrony Środowiska
Miejsce pracy: Wałbrzych

(umowa o pracę na zastępstwo)

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie kontroli warunków pracy zgodnych z przepisami BHP i Kodeksu Pracy
  • Opracowywanie oraz opiniowanie dokumentacji BHP regulującej współpracę z podwykonawcami
  • Zarządzanie stosowanymi w zakładzie substancjami chemicznymi i ich mieszaninami oraz koordynacja obowiązków zakładu wynikających z Dyrektywy REACH
  • Prowadzenie rejestrów, nadzorowanie aktualności szkoleń BHP, przydziału ubrań roboczych oraz środków ochrony indywidualnej
  • Prowadzenie szkoleń w zakresie BHP
  • Sporządzanie dokumentacji powypadkowej
  • Opracowywanie ryzyka zawodowego
  • Sporządzanie raportów i sprawozdań wymaganych prawem dla instytucji zewnętrznych i na potrzeby wewnętrzne
  • Nadzór nad stanem BHP, Systemem Zarządzania Środowiskiem w firmie
  • Współpraca ze strażakiem w zakresie ochrony ppoż

Wymagania:

  • Posiadanie uprawnień do wykonywania zadań specjalisty BHP
  • Znajomość przepisów prawa w zakresie BHP i Ochrony Środowiska
  • Certyfikat Pełnomocnika oraz audytora ISO 14001 będzie dodatkowym atutem
  • Zdolności organizacyjne
  • Odpowiedzialność, samodzielność
  • Gotowość do systematycznej aktualizacji wiedzy
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Prawo jazdy Kat. B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na zastępstwo ok. 1,5 roku
  • Możliwość rozwoju osobistego w dużej międzynarodowej firmie
  • Doskonalenie j. obcych w codziennej pracy, angielskiego dodatkowo w ramach organizowanych kursów językowych
  • Dodatki świąteczne i urlopowe, ubezpieczenia grupowe na preferencyjnych warunkach, Multibenefit karta rabatowa

Prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj na dole ogłoszenia.

QUIN Polska Sp. z o.o., Ul. Stacyjna 16, 58-306 Wałbrzych, Polska
Tel. +48  74 – 840-72-10
Fax. +48 74 840- 72-01

www.quin-automotive.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się