Samodzielny Księgowy

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 29.05.2019
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 28.06.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Sapere Aude spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. zajmująca się audytem oraz obsługą finansowo-księgową podmiotów gospodarczych poszukuje osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Szczecin

    Opis stanowiska

    • dekretacja dokumentów księgowych
    • wprowadzanie do systemu
    • przygotowanie sprawozdań
    • przygotowanie deklaracji podatkowych

    Wymagania

    • wykształcenie wyższe z zakresu ekonomii, finansów, rachunkowości lub podatków
    • doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • znajomość aktualnie obowiązujących przepisów rachunkowych oraz podatkowych
    • znajomość MS Office (ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel)
    • umiejętność obsługi systemów finansowo-księgowych
    • dodatkowym atutem będzie znajomość systemu finansowo-księgowego CDN Optima

    Oferujemy

    • zatrudnienie na umowę o pracę
    • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji
    • ciekawą i stabilną pracę
    • możliwość uczestniczenia w rozwoju firmy i umacnianiu jej pozycji na rynku
    • kurs angielskiego w czasie godzin pracy
    • udział w szkoleniach
    • dobrze skomunikowane biuro
    • możliwość elastycznych godzin pracy (w zależności od potrzeb)
    • kawę i słodycze
    • ubezpieczenie grupowe
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

    Informujemy, że Administratorem danych jest Sapere Aude spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Szczecinie przy ul. Obrońców Stalingradu 4A/U2. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.