Ta oferta pracy jest nieaktualna od 109 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielny pracownik ds. sprzedaży

  • Świecie, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Biuro Obsługi Klienta Mondi Bags Świecie Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

    Dołącz do Mondi i rozwiń swój prawdziwy potencjał w międzynarodowej grupie z branży produkcji opakowań i papieru, zatrudniającej 26.000 osób w 31 krajach na całym świecie. Kluczowe zakłady Grupy znajdują się w Europie Centralnej, Rosji, obu Amerykach i RPA.  Jesteśmy silnie skoncentrowani na klientach. Od 1793 roku opracowujemy innowacyjne produkty.

    Twoje zadania:

    • Obsługa klientów w zakresie przyjmowania, ewidencjonowania i realizacji zamówień
    • Prowadzenie korespondencji z klientami
    • Koordynacja przepływu informacji pomiędzy klientem a poszczególnymi działami firmy
    • Współpraca z działem produkcji i planowania
    • Monitorowanie należności przeterminowanych
    • Przestrzeganie procedur i standardów

    Nasza oferta:

    • Stabilność zatrudnienia, umowa o pracę
    • Szansa rozwoju zawodowego w ramach międzynarodowej organizacji
    • Przyjazna atmosfera w pracy
    • Bogaty pakiet socjalny
    • Zatrudnienie w firmie o silnej pozycji na rynku
    • Niezbędne szkolenia oraz szkolenia w ramach Mondi Akademia

    Twój profil:

    • Wykształcenie wyższe
    • Bardzo dobra znajomość j. rosyjskiego
    • Biegła znajomość Pakietu MS Office
    • Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale sprzedaży
    • Wysoka kultura osobista
    • Zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole

    Skontaktuj się!

    Dział Personalny czeka na Twoje dokumenty
    Mondi Bags Świecie Sp. z o.o.,
    ul. Bydgoska 12,  86-100 Świecie

    Prosimy o dołączenie oświadczenia:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zwartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez spółkę – Mondi Bags Świecie Sp. z o.o.  zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)."