Logo Pracuj.pl

Samodzielny/a informatyk ds. systemu USOS

Politechnika WrocławskaO firmie

Politechnika Wrocławska

wybrzeże Stanisława Wyspiańskiego 27

Śródmieście

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PostgreSQL

  • MySQL

  • Oracle

O projekcie

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za administrowanie, utrzymanie i zapewnienie ciągłości działania systemu USOS.

Twój zakres obowiązków

  • pełnienie roli administratora systemu USOS,
  • umiejętność pracy z relacyjnymi bazami danych (Oracle, MySQL, PostgresSQL),
  • przyjmowanie i obsługa zgłoszeń użytkowników systemu USOS,
  • wsparcie użytkownika biznesowego w zakresie szkoleń i bieżących problemów,
  • tworzenie sprawozdań i raportów,
  • wdrażanie i rozwijanie polityki bezpieczeństwa IT.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: informatyka, telekomunikacja lub kierunki pokrewne),
  • znajomość relacyjnych baz danych (PostgreSQL, mySQL),
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • umiejętność dokumentowania wykonanej pracy,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy z systemem USOS,
  • znajomość założeń architektury USOS w warstwie technicznej,
  • znajomość zagadnień bezpieczeństwa IT w powyższym zakresie.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • udział w ciekawych, ambitnych projektach przy użyciu najnowszych technologii,
  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia w odpowiedniej, pełnej wyznań pracy przy użyciu wiodących narzędzi informatycznych,
  • nowoczesny sprzęt oraz dostęp do najnowszych narzędzi wspierających proces tworzenia systemów informatycznych,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • atrakcyjny pakiet dodatkowych świadczeń (13-ste wynagrodzenie, dofinansowanie do wypoczynku).

Aktualne oferty pracodawcy
Nr ref. SI/DZI/80/2022

Samodzielny/a informatyk ds. systemu USOS, wybrzeże Stanisława Wyspiańskiego 27, Śródmieście, Wrocław