Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielny/a Księgowa

Multi Poland Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości dla kilku spółek, zgodnie z zasadami rachunkowości oraz przepisami podatkowymi,

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych i dokumentacji dla Urzędu Skarbowego, NBP i GUS,

  • Udział bądź samodzielne sporządzanie sprawozdań finansowych,

  • Bieżąca kontrola dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym,

  • Współpraca z audytorami zewnętrznymi i wewnętrznymi,

  • Przygotowywanie sprawozdań, raportów, analiz na potrzeby osób zarządzających,

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych,

  • Bieżące monitorowanie zmian w przepisach podatkowych,

  • Terminowe zamykanie miesiąca, kwartału i roku obrotowego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe z zakresu rachunkowości lub finansów,

  • Minimum 4 letnie doświadczenie w księgowości,

  • Praktyczna znajomość zasad księgowości i prawa podatkowego oraz wiedza i praktyka w sporządzaniu sprawozdań finansowych,

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • Bardzo dobra znajomość programu Excel,

  • Proaktywna postawa, obowiązkowość i skrupulatność,

  • Bardzo dobra organizacja pracy, systematyczność, samodzielność w wyznaczaniu i realizacji działań,

  • Inicjatywa w usprawnianiu i tworzeniu procesów w firmie,

  • Komunikatywność, otwartość i umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Pracę w przyjaznym i prężnie działającym zespole, w międzynarodowej firmie,

  • Umowę o pracę,

  • Możliwości rozwoju i szkoleń,

  • Bogaty pakiet benefitów.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Multi Poland jest częścią Multi Corporation, czołowej paneuropejskiej firmy strategicznego zarządzania nieruchomościowymi aktywami handlowymi. Zarządza ona ponad 80 nieruchomościami w Europie i Turcji, w tym 6 w Polsce. Przyjmują one ponad 400 milionów klientów rocznie, którzy wydają w nich, szacunkowo, 4 miliardy euro w ponad 6 000 sklepów, restauracji i lokali rozrywkowych. Klientami Multi są zarówno globalni inwestorzy nieruchomościowi, jak Union Investment, Credit Suisse, Allianz, CBRE Global Investors, Corestate Capital Group czy Commerz Real, jak i regionalni deweloperzy i właściciele.

Multi oferuje pełne spektrum usług zarządczych, w tym: asset management, zarządzanie operacyjne, przebudowę i remonty, komercjalizację, obsługę prawną oraz zarządzanie zgodnością z przepisami. Zespół Multi skupia się na uzyskaniu jak największego wzrostu wartości zarządzanego obiektu handlowego.

Dzięki swojej szczegółowej znajomości sieci handlowych i innych najemców, inwestorów, konsumentów oraz rynków lokalnych Multi chroni i podnosi wartość aktywów w każdej fazie procesu zarzadzania. Szeroka wiedza firmy z zakresu finansów, handlu i techniczna pozwoliła jej w ostatnich kilku latach wyprzedzić branżę w kategoriach najmu, przychodu z czynszów i nowoczesnego marketingu centrów handlowych.

Od założenia w 1982 r. firma brała udział w ponad 200 projektach deweloperskich obejmujących łącznie ponad 5 mln mkw. GLA o wartości prawie 13 mld euro oraz zdobywając za nie ponad 200 nagród branżowych. Multi działa w 13 krajach, w tym w Holandii, gdzie ma swoją siedzibę, a także w: Belgii, Niemczech, Włoszech, Polsce, Portugalii, Słowacji, Hiszpanii, Turcji, Łotwie oraz na Ukrainie, i Węgrzech i Szwajcarii.

W polskim portfolio Multi znajdują się nieruchomości komercyjne zlokalizowane we Wrocławiu, Gdańsku, Poznaniu, Koninie, Bielsku-Białej, Katowicach i Szczecinie.

Przewiń do profilu firmy