Ta oferta pracy jest nieaktualna od 194 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielny/a Księgowy/a

  • Białystok, podlaskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy firmą z kilkudziesięcioletnią tradycją, jednym z największych pracodawców na Podlasiu. Specjalizujemy się w wytwarzaniu plastikowych elementów oraz montażu wyrobów gotowych między innymi dla takich globalnych marek jak Philips, Lavazza czy Wagner. Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

    (miejsce pracy: Białystok)

    Kluczowe obowiązki:

    • Sporządzanie deklaracji VAT (VAT-7, VAT – EU) i wysyłanie plików JPK
    • Sporządzanie deklaracji podatku od nieruchomości
    • Prowadzenie ewidencji środków trwałych i naliczanie amortyzacji
    • Kontrola zapisów księgowych pod kątem prawidłowego ujęcia podatku VAT i CIT
    • Księgowanie dokumentów zakupu, sprzedaży, PK
    • Weryfikacja kont księgowych, analiza rozrachunków, potwierdzanie sald
    • Udział w comiesięcznym zamknięciu miesiąca
    • Wsparcie Głównego Księgowego w bieżącej pracy

    Wymagania na stanowisku:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse, Rachunkowość, Ekonomia)
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 3 lata
    • Znajomość prawa księgowego i przepisów podatkowych
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
    • Terminowość, dokładność, zdolności analityczne
    • Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • Współpracę w oparciu o umowę o pracę
    • Pracę w międzynarodowym środowisku pozwalającą wykorzystywać i rozwijać umiejętności zawodowe
    • Realizację wielu wyzwań
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
    • Pakiet socjalny (ZFŚS, karty Multisport itp.)
    • Opieka medyczna

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że będziemy kontaktowali się tylko z wybranymi kandydatami.