Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielny/a księgowy/a

WASIAK SPÓŁKA AKCYJNA

  • Brodnica

    Brodnica, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie i nadzór nad całością zagadnień księgowych;

  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych zgodnych z polską ustawą o rachunkowości;

  • Przygotowywanie miesięcznych i rocznych raportów oraz sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych, sprawozdań statystycznych (US, ZUS, GUS);

  • Prowadzenie rejestru środków trwałych, księgowanie w zakresie środków trwałych i amortyzacji;

  • Zapewnienie zgodności danych z księgi głównej z księgami pomocniczymi oraz spójności dziennika księgowań;

  • Księgowanie wynagrodzeń, rozliczeń międzyokresowych i rezerw;

  • Księgowanie wyciągów bankowych oraz rozliczanie i uzgadnianie kont bankowych, przygotowywanie i generowanie płatności;

  • Księgowanie faktur zakupowych i sprzedażowych oraz kosztów ogólnych;

  • Organizacja, koordynacja i bieżący monitoring rozrachunków z kontrahentami;

  • Współpraca z zagraniczną centralą.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, rachunkowość, finanse) lub ukończony kurs księgowości;

  • Minimum 4-letnie doświadczenie na stanowisku księgowego w pełnej księgowości;

  • Wiedza i praktyczne doświadczenie z zakresu księgowości i regulacji podatkowych, WNT, WDT;

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu ksiąg – pełna księgowość.

Mile widziane

  • Znajomość języka niemieckiego lub/i angielskiego oraz programu SAP BO.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Grupa Wasiak jest niezawodnym i przyszłościowym partnerem dla przemysłu produkcyjnego w branży automotive. Jako innowacyjne przedsiębiorstwo z branży produkcyjno-usługowej działamy na całym europejskim rynku. Wyróżnia nas bezkompromisowa jakość, ciągłe wsparcie klienta i imponujący zakres możliwości produkcyjnych.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego w języku polskim za pomocą przycisku aplikowania podając w temacie: Samodzielny/a księgowy/a.