Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielny/a Księgowy/a

Moto Budrex Sp. z o.o.

  • Grunwaldzka 291, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Grunwaldzka 291

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie dokumentów (faktury zakupu, sprzedaży, dokumenty magazynowe)

  • rozliczenia dewizowe handlowe i finansowe, wycena transakcji, wyliczenia różnic kursowych

  • naliczania PFRON i sporządzanie deklaracji

  • naliczanie i rozliczanie ZFŚS

  • analiza oraz uzgadnianie sald kont księgowych

  • udział w działaniach związanych z zamknięciem miesiąca

  • uzgadnianie rejestrów VAT

  • udział w sporządzaniu deklaracji skarbowych CIT, VAT i innych

  • bieżąca współpraca z in. komórkami organizacyjnymi

  • przygotowywanie raportów / zestawień zgodnie z potrzebami spółki

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe; preferowane kierunki rachunkowość i finanse

  • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w księgowości umożliwiającego samodzielne wykonywanie zadań przypisanych do stanowiska

  • znajomość ustawy o rachunkowości i przepisów prawa podatkowego (VAT, CIT)

  • rzetelność, dokładność, dyspozycyjność, solidność, uczciwość, lojalność

  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków

Mile widziane

  • osoba posiadająca stopień niepełnosprawności

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie do wczasów, bony świąteczne)

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje

Firma Moto Budrex Sp. z o.o. ponad 30 letniej ugruntowanej pozycji na rynku motoryzacyjnym.

Przewiń do profilu firmy