Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Samodzielny/-a księgowy/-a

KANCELARIA DORADZTWA PODATKOWO-KSIĘGOWEGO MAŁGORZATA TRYTO firmie

  • Startowa 2A
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

KANCELARIA DORADZTWA PODATKOWO-KSIĘGOWEGO MAŁGORZATA TRYT

Startowa 2A

Bydgoszcz

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie KPiR oraz ryczałtu ewidencjonowanego
  • Prowadzenie ksiąg handlowych
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych
  • Sporządzanie deklaracji VAT i PIT
  • Sporządzanie deklaracji w GUS
  • Stały kontakt z klientami oraz US, GUS itp.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Dobrej znajomości obsługi komputera w środowisku Windows (Office)
  • Samodzielności oraz inicjatywy w działaniu
  • Umiejętności efektywnej organizacji pracy własnej
  • Pozytywnego nastawienia
  • Doświadczenia w pracy na pełnych księgach
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
  • Znajomości przepisów podatkowych oraz zasad rachunkowości

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym
  • Wykształcenie kierunkowe (technikum, studia)

Oferujemy:

  • Stanowisko z możliwością rozwoju zawodowego
  • Realne szanse na zdobycie wiedzy i doświadczenia
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub samozatrudnienie (w zależności od preferencji)
  • Pracę w młodym zespole i przyjaznej atmosferze w nowoczesnym biurze

Ogłoszenie archiwalne