Samodzielny/a Księgowy/a

Michael Page

8 00010 000 brutto / mies.
  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest globalny lider w projektowaniu i produkcji elektroniki.

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie dokumentów oraz ich weryfikacja pod względem księgowym i podatkowym zgodnie z obowiązującymi przepisami,

  • wystawianie faktur sprzedaży,

  • rozliczanie i księgowanie delegacji krajowych, zagranicznych,

  • sporządzanie sprawozdań GUS, deklaracji oraz zeznań podatkowych,

  • czynny udział w procesie zamknięcia miesiąca i roku oraz przygotowaniu rocznego sprawozdania finansowego Spółki,

  • rozliczanie i uzgadnianie kont księgowych,

  • raportowanie do HQ,

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów

Wymagania pracodawcy

  • co najmniej 4 lata doświadczenia w księgowości

  • wykształcenie wyższe (preferowanie kierunki finanse lub rachunkowość)

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

  • znajomość systemów ERP

  • umiejętność współpracy, rozwiązywania problemów oraz terminowość

  • otwartość na pracę w międzynarodowym środowisku

  • doświadczenie w firmie produkcyjnej

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie

  • pracę w nowoczesnym biurze i miłej atmosferze

  • wsparcie doświadczonych pracowników oraz przełożonego,

  • interesującą i pełną wyzwań pracę,

  • bogaty pakiet benefitów m. in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, bonusy świąteczne, dofinansowanie na wakacje,

  • szkolenia i rozwój