Logo Pracuj.pl

Samodzielny/a Księgowy/a

CBRE Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu księgowego,
  • Kontrola dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym,
  • Analiza kont księgowych,
  • Przygotowywanie kwartalnych raportów finansowych, rocznych sprawozdań finansowych oraz innych zestawień i analiz,
  • Prowadzenie korespondencji z podmiotami zewnętrznymi (klienci, urzędy),
  • Kalkulowanie podatku VAT oraz podatku dochodowego od osób prawnych i innych,
  • Przygotowywanie sprawozdań NBP i GUS,
  • Wprowadzania płatności do banku,
  • Współpraca z audytem i urzędami
  • Nadzorowanie pracy asystenta lub młodszego księgowego,
  • Aktywny udział przy wdrażaniu systemu księgowego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse lub pokrewne),
  • Znajomość języka angielskiego - poziom minimum B2,
  • Minimum 3-5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, idealnie w fimie z sektora nieruchomości
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • Umiejętność planowania i organizowania własnej pracy,
  • Umiejętność zaangażowania się, odpowiedzialność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Mile widziane referencje od poprzednich pracodawców,
  • Znajomość standardów Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej (IFRS) będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

W CBRE możesz poprowadzić swoją karierę tak, jak zechcesz. Ciesz się elastycznym środowiskiem pracy i możliwościami działania na szeroką skalę - w przyjaznej, koleżeńskiej atmosferze, wśród pomocnych współpracowników. Będziemy Cię zachęcać do ciągłego rozwoju i osiągania najlepszych efektów każdego dnia.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • opieka stomatologiczna
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • kawa / herbata
  • napoje
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie usług turystycznych
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne
  • jeden krótszy dzień pracy
  • Platforma MyBenefit
  • Płatny program poleceń dla pracowników
  • Szkolenia i rozwój
  • Udział w imprezach sponsorowanych przez CBRE

WaCBRE Advisory (CBRE sp. z o.o.) to polska spółka, część CBRE Group, Inc.- największej na świecie firmy świadcząca usługi w zakresie nieruchomości i inwestycji, z przychodami w 2018 w wysokości 21,3 mld USD i ponad 90 000 pracownikami (bez podmiotów powiązanych). 480 biur (z wyłączeniem podmiotów zależnych) na całym świecie obsługuje inwestorów i najemców. Usługi CBRE obejmują transakcje i zarządzanie projektami; zarządzanie własnością; zarządzanie inwestycjami; wycenę; leasing nieruchomości; doradztwo strategiczne; sprzedaż nieruchomości; usługi hipoteczne i usługi deweloperskie.

Zatrudniona osoba pracować będzie w modelu hybrydowym korzystając z jednego z naszych biur w Warszawie, Katowicach lub w Gdańsku.

Aktualne oferty pracodawcy
67808

Samodzielny/a Księgowy/a, Gdańsk