Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Samodzielny/a Księgowy/a

Spółka Tax & Law Sp. z o.o.O firmie

8 400‐10 100 zł brutto / mies.

Spółka Tax & Law Sp. z o.o.

Świętej Gertrudy 18

Kraków

 zajmująca się księgowością oraz obsługą prawną firm, poszukuje:

Wynagrodzenie: 8.400,00 zł - 10.100,00 zł brutto (5.000,00 zł – 6.000,00 zł netto)

Opis stanowiska:

  • praca w programie Comarch Optima ERP XL i ERP,
  • biegłość w sporządzaniu okresowych i rocznych sprawozdań finansowych,
  • umiejętność analizowania bilansu,
  • doświadczenie w ujmowaniu księgowym dotacji publicznych,
  • biegłość w rozliczeniach podatkowych, przygotowywanie i kontrola deklaracji podatkowych oraz sprawozdań statystycznych,
  • kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, audytorzy i banki),
  • samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych w pełnym zakresie wraz z terminowym zamknięciem miesiąca.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość programu Comarch Optima ERP XL i ERP,
  • znajomość przepisów z zakresu rachunkowości i podatków oraz umiejętność poruszania się w przepisach dotyczących prowadzenia działalności, prawa spółek handlowych,
  • doświadczenie w biurze rachunkowym minimum dwuletnie,
  • znajomość zagadnień magazynowych i produkcyjnych,
  • umiejętność praktycznej interpretacji przepisów,
  • umiejętność pracy w zespole i organizacji pracy,
  • sumienność, dokładność, odpowiedzialność, skuteczność działania, wysoka kultura osobista,
  • cechy osobowości: umiejętność podejmowania decyzji, opanowanie, kreatywność, komunikatywność.

Oferujemy:

  • lokalizację biura w centrum miasta,
  • umowę o pracę,
  • samodzielne stanowisko pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującego oświadczenia w sprawie zgody na przetwarzanie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Tax & Law Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, dla potrzeb niezbędnych w celu realizacji procesu rekrutacji, do którego zgłosiłam/em swój udział, oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez tą spółkę."
Informujemy, że administratorem danych osobowych kandydatów jest Tax & Law Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Westerplatte 18, 31-033 Kraków .
Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia, a podanie ich treści jest dobrowolne. Kandydat posiada prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie.
Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w niniejszym ogłoszeniu, w celu przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, o ile kandydat wyraził na to zgodę. Dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa.

Ogłoszenie archiwalne