Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Samodzielny/a Księgowy/a

Antal Finance & Accountancy O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)

Antal Finance & Accountancy

Kraków

Kraków

Dla naszego Klienta, firmy z branży technologicznej poszukujemy kandydata na stanowisko

Samodzielny/a Księgowy/aNumer ref.: /24/06/2020/JJ

Główne obowiązki:

  • Prowadzenie rachunkowości finansowej zgodnie z aktualnymi wymogami prawnymi
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych (CIT,VAT)
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych
  • Wsparcie w zamknięciach międzyokresowych
  • Bieżąca kontrola dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP), sprawozdawczość statutowa
  • Wsparcie przy nowych projektach i ich analiza merytoryczna
  • Ścisła współpraca z dyrektorem finansowym

Wymagania:

  • Minimum 4 letnie doświadczenie w pracy, w pełnej księgowości
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu rachunkowości, podatków oraz umiejętność    stosowania ich w praktyce
  • Umiejętności analityczne
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania, dokładność i rzetelność
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Szansę szybkiego rozwoju w perspektywicznym miejscu pracy
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz benefity
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne