Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Samodzielny/a księgowy/a

BMW M-CARSO firmie

BMW M-CARS

Josepha Conrada 20

Kraków

M-CARS
krakowski dealer samochodów BMW
poszukuje kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • czynny udział w księgowaniu dokumentów księgowych m.in. zakupowych, sprzedażowych;
  • księgowanie wyciągów bankowych;
  • prowadzenie ewidencji magazynowej, rozliczanie inwentaryzacji;
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia;
  • prowadzenie ewidencji rozliczeń międzyokresowych kosztów;
  • analiza i bieżąca kontrola poprawności zapisów księgowych;
  • udział w zamknięciu miesiąca, uzgadnianie kont księgi głównej;
  • przygotowywanie danych do deklaracji podatkowych PIT, VAT, VAT-UE, sprawozdań finansowych;
  • przygotowywanie analiz i raportów finansowych na potrzeby Zarządu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • znajomością przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości;
  • znajomość MS Excel na poziomie średnio-zaawansowanym;
  • odpowiedzialność oraz zdolność analitycznego myślenia;
  • dokładność, systematyczność, terminowość i doskonała organizacja pracy własnej;
  • gotowością do pracy w pełnym wymiarze czasu.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie;
  • ciekawą pracę w dynamicznym zespole;
  • możliwość rozwoju zawodowego.
Zgłoszenia prosimy kierować
klikając w przycisk:

Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę ww. przedsiębiorstwom na przetwarzanie powyższych danych, jak i danych, które udostępnię w przyszłości, w tych samych celach, dla jakich zbiera je BMW M-CARS/ BMW Polska sp. z o.o. Mam świadomość, że udostępnianie moich danych jest dobrowolne, a po ich udostępnieniu mam zawsze prawo do wglądu w te dane i ich poprawiania.

Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Ogłoszenie archiwalne