Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Samodzielny/-a Księgowy/-a

CADM AUTOMOTIVEO firmie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

CADM AUTOMOTIVE

Samuela Bogumiła Lindego 1C

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Sprawdzanie dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym oraz ich ewidencję w systemie księgowym

  • Księgowanie transakcji finansowych

  • Naliczanie i księgowanie amortyzacji

  • Księgowanie list płac oraz rozliczeń pracowniczych

  • Rozliczanie i uzgadnianie kartotek dostawców/pracowników

  • Ewidencja czynnych i biernych rozliczeń międzyokresowych kosztów

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych

  • Wystawianie faktur sprzedaży

  • Analiza kont pod względem poprawności zapisów księgowych i podatkowych

  • Aktywna współpraca z innymi działami spółki i kontrahentami

  • Sporządzanie sprawozdań statystycznych (GUS), NBP i innych

  • Czynny udział w zamknięciu miesiąca i sporządzaniu deklaracji podatkowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym

  • Min. 2 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu księgowości

  • Znajomość przepisów podatkowych (CIT, VAT, PIT)

  • Praktyczna znajomość MS Office, w tym Excela

Mile widziane

  • Doświadczenie w firmie podlegającej rocznemu obowiązkowi badania

  • Doświadczenie w pracy z wieloma podmiotami w grupie

  • Znajomość systemu Symfonia ERP

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Niekorporacyjne środowisko pracy i możliwość realnego wpływu na funkcjonowanie firmy

  • Dużą samodzielność w działaniu

  • Przyjazną atmosferę pracy i doświadczonych współpracowników, od których możesz wiele się nauczyć

  • Możliwość profesjonalnego rozwoju

  • Elastyczne godziny pracy (start między 07:00 – 09:00)

  • Prywatna Opieka Medyczna (LUX MED)

  • Karta Multi Sport

  • Dofinansowanie do kursu języka obcego oraz do zajęć sportowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

CADM Automotive świadczy usługi projektowe dla przemysłu motoryzacyjnego. Naszym bezpośrednim klientem jest nie tylko VW AG, ale również system dostawców zlokalizowanych w takich krajach jak: Niemcy, Francja, Wielka Brytania, Rosja, Czechy, Polska.

Przewiń do profilu firmy

Ze względu na ciągły i prężny rozwój firmy, z ciekawymi perspektywami i z dnia na dzień coraz lepszą pozycją na rynku motoryzacyjnym firma CADM Automotive poszukuje kandydatów do biura projektowego na stanowisko Samodzielny/a Księgowy/a.