Ta oferta pracy jest nieaktualna od 178 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielny/-a księgowy/-a

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DMS Sp. z o.o.

    DMS Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie audytu oraz rachunkowości i usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

    Koncentrujemy naszą działalność na świadczeniu profesjonalnych usług doradztwa w zakresie organizacji służb finansowo-księgowych oraz outsourcingu księgowego w połączeniu ze wsparciem w obszarze kształtowania prowadzonej polityki podatkowej i finansowej klienta.

    Dla pracy w naszym biurze poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków
    Numer referencyjny: 1/03/2018/DMS

    Opis stanowiska:

    • Wprowadzanie dokumentów księgowych (PK, faktury kosztowe, wyciągi bankowe, listy płac itp.)
    • Sporządzanie deklaracji podatkowych (PIT, CIT, VAT),
    • Bieżąca analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych,
    • Uzgadnianie rozrachunków
    • Dbałość o najwyższą jakość oraz terminowość świadczonej pracy.

    Wymagania

    • Wykształcenie kierunkowe, magisterskie (kierunek finanse, rachunkowość)
    • Doświadczenie na stanowisku samodzielnego księgowego przy prowadzeniu pełnej księgowości co najmniej 2 lat,
    • Znajomość ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych,
    • Znajomość przepisów kadrowo-płacowych,
    • Umiejętność znajdowania i zastosowania przepisów,
    • Umiejętność obsługi systemów księgowo-finansowych OPTIMA,
    • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności arkuszy kalkulacyjnych Excel,
    • Znajomość programu Płatnik,
    • Samodzielność w działaniu i bardzo dobra organizacja pracy,
    • Odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
    • Umiejętność analitycznego myślenia oraz samodzielnego podejmowania decyzji,
    • Doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym mile widziane

    Oferujemy:

    • Stabilną pracę w młodym zespole, szkolenia okresowe, atrakcyjne wynagrodzenie.
    • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania

    Wymagane dokumenty:

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez DMS sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest DMS sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Romanowicza 5/4. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.