Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielny/a Księgowy/a

EMS ELEKTRO METALL SPEZIALPRODUKTE POLSKA sp. z o.o.

  • Łęczycka 101, Ozorków
    Ozorków, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Łęczycka 101

Ozorków

Twój zakres obowiązków

  • obsługa podatkowa

  • księgowość ogólna i sporządzanie sprawozdań finansowych

  • sprawozdawczość finansowa

  • księgowanie w systemie ERP (ProAlpha)

  • monit należności

  • dokonywanie płatności

  • rozliczanie podatku VAT

  • praca zgodnie z polskimi przepisami podatkowymi

  • współpraca z audytorami i urzędami

Nasze wymagania

  • ponad 5 lat doświadczenia na porównywalnym stanowisku

  • angielski lub niemiecki (B2)

  • doświadczenie w obsłudze systemu ERP

  • doskonała znajomość polskiego prawa podatkowego

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus premie oraz dodatki,

  • Rozwój zawodowy,

  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. ubezpieczenie na życie, karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, karty przedpłacone, paczki dla dzieci, premie świąteczne)

O nas

Firma EMS Elektro Metall Speziallprodukte Polska Sp. z o.o. należąca do międzynarodowej grupy EMS Elektro Metall Schwanenmühle GmbH zajmuje się produkcją przewodów elektrycznych, detali z miedzi, podzespołów dla branży energii odnawialnej oraz motoryzacyjnej. W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz z poszerzeniem parku maszynowego zwiększamy zatrudnienie.