Samodzielny/ a Księgowy/ a

KUPIEC Sp. z o.o.O firmie

KUPIEC Sp. z o.o.

Kupiecka 17

Paprotnia (pow. koniński)

Twój zakres obowiązków

Prowadzenie ewidencji księgowych,

Przygotowywanie bieżących zestawień oraz raportów,

Bieżąca współpraca z Głównym Księgowym,

Weryfikacja ewidencji księgowej na potrzeby JPK_VAT,

Bieżąca współpraca z Działami Spółki.

Nasze wymagania

  • Posiada minimum 2 letnie doświadczenie związane z pracą w księgowości,

  • Z wykształceniem wyższym,

  • Wyróżniająca się znajomością przepisów prawa bilansowego i podatkowego,

  • Konsekwentna w działaniu,

  • Bardzo dobrze organizująca swoją pracę, dbająca o dotrzymywanie terminów,

  • Umiejącej szybko przyswajać nowe informacje,

  • Z umiejętnością integracji z zespołem.

To oferujemy

Udział w ciekawych projektach w dużej i złożonej organizacji,

Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań oraz rozwoju kompetencji,

Szeroki pakiet szkoleń,

Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, w tym karty multisport.