Oferta pracy

Samodzielny/a księgowy/a

PEKABEXO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie dokumentów: faktur zakupu (koszty, inwestycje),

  • sprawdzanie pod względem formalnym i rachunkowym otrzymanych dokumentów finansowo-księgowych,

  • wycena bilansowa rozrachunków w walucie obcej,

  • przygotowywanie deklaracji VAT (JPK), prowadzenie rejestru VAT (rozliczenia międzynarodowe i krajowe),

  • księgowanie wyciągów bankowych,

  • prowadzenie rozliczenie rozrachunków

Nasze wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku samodzielnego księgowego,

  • mile widziane wykształcenie kierunkowe (ekonomiczne lub finansowe),

  • praktyczna znajomość przepisów prawa podatkowego, w szczególności przepisów o VAT,

  • biegła znajomość MS Office,

  • znajomość programów księgowych,

  • skrupulatność i terminowość,

  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

PEKABEX

Grupa Pekabex jest liderem nowoczesnego budownictwa modułowego w Polsce. Dostarczamy rozwiązania w zakresie projektowania, produkcji i montażu konstrukcji obiektów w oparciu o technologię prefabrykacji elementów żelbetowych, jak również kompleksową budowę obiektów „pod klucz”.

Produkcja realizowana jest w pięciu fabrykach zlokalizowanych w Poznaniu, Gdańsku, Mszczonowie (k. Warszawy) oraz Bielsku Białej. Budujemy w Polsce i za granicą (głównie na terenie Skandynawii i Niemiec), tworzymy zespół ponad 2.000 osób.

Działamy od prawie 50 lat, w lipcu 2015 r. z sukcesem zadebiutowaliśmy na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Centrum Badań i Rozwoju Pekabex pracuje nad dostarczaniem nowoczesnych rozwiązań. W dziedzinie nauki i edukacji współpracujemy z uczelniami na terenie całej Polski.

Przewiń do profilu firmy