Logo Pracuj.pl

Samodzielny /a Księgowy /a

AndersenO firmie

  • Radom
    Radom, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnej księgowości spółek prawa handlowego
  • sporządzanie wymaganych prawem sprawozdań finansowych oraz raportów zarządczych
  • kalkulacja podatków, sporządzanie wszelkich rejestrów i deklaracji
  • współpraca z interesariuszami, w szczególności biegłymi rewidentami, urzędami , bankami, etc
  • utrzymanie stosownych relacji z Klientami

Nasze wymagania

  • doświadczenie pracy w biurze rachunkowym (znajomość Sage Symfonia lub Comarch Optima)
  • znajomość ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych
  • znajomość obszaru kadr i płac będzie dodatkowym atutem
  • wykształcenie wyższe w obszarze rachunkowości, finansów lub pokrewne
  • znajomość przepisów MSR- mile widziane
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (dodatkowy język obcy mile widziany)
  • inicjatywa i skuteczność w działaniach

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • szybką ścieżkę rozwoju zawodowego
  • pakiet szkoleń
  • interesującą i pełną ciekawych wyzwań pracę w dynamicznym zespole
  • wynagrodzenie odpowiadające posiadanej wiedzy oraz kompetencjom

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne

Andersen Global® tworzy ponad 7.000 specjalistów w ponad 253 biurach na całym świecie. Łączą nas wspólne wartości, pasja i zaangażowanie, dzięki którym możemy zapewnić naszym klientom na całym świecie obsługę najwyższej jakości.

Andersen Tax & Legal w Polsce tworzy zespół doświadczonych ekspertów oferujących kompleksową obsługę prawną, najwyższej klasy doradztwo podatkowe, obsługę w zakresie cen transferowych i outsourcing księgowy. Usługi świadczymy w biurach w Warszawie, Katowicach i Toruniu, a nasz zespół liczy ponad 60 specjalistów, w tym adwokatów, radców prawnych, doradców podatkowych, ekonomistów i księgowych.

Samodzielny /a Księgowy /a, Radom