Samodzielny/a Księgowy/a

Energopiast Sp. z o.o.O firmie

Energopiast Sp. z o.o.

Polna 22

Siechnice

ENERGOPIAST Sp. z o.o. poszukuje osób z wykształceniem wyższym na stanowisko:

Samodzielny Księgowy

Opis stanowiska:

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należeć będzie:

  • prowadzenie ewidencji księgowej firmy i firm powiązanych zgodnie z przepisami i zasadami księgowymi obowiązującymi w firmie ,
  • weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym,
  • analiza i weryfikacja poprawności zapisów na kontach, dokonywanie uzgodnień,
  • obsługa rachunków bankowych, prowadzenie kontroli rozliczeń z kontrahentami, prowadzenie bieżącego monitoringu płatności,
  • wystawianie faktur,
  • księgowanie i wyliczenie rezerw, wycen, rozliczeń międzyokresowych itp.
  • uczestnictwo w sporządzaniu deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych,
  • współpraca z wewnętrznymi komórkami organizacyjnymi w obszarze powierzonych obowiązków,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi(US, GUS, NBP, Towarzystwa Ubezpieczeniowe) oraz audytorami,
  • branie odpowiedzialności za stan dokumentacji księgowej oraz jej archiwizację.

Profil kandydata:

  • praktyczna znajomość przepisów podatkowych oraz prawa bilansowego,
  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse),
  • dobra znajomość narzędzi MS Office,
  • terminowość, odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków, umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziana znajomość programu XL Comarch i Rewizor - firmy Insert.

Oferta pracodawcy:

  • praca w firmie nastawionej na dynamiczny rozwój,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wdrożenie do pracy,
  • samodzielność w ramach wykonywanych obowiązków,
  • praca w miłej atmosferze i zgranym zespole.

Osoby zainteresowane proszone są o składanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy