Samodzielny/a Księgowy/a

  • Stargard, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.07.2018
  • Ważna jeszcze 27 dni (do 12.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Polski operator logistyczny z siedzibą w Stargardzie poszukuje odpowiedniej osoby do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Stargard

    Zakres obowiązków:

    • bieżąca ewidencja zdarzeń gospodarczych w systemie finansowo księgowym Symfonia
    • naliczanie wynagrodzeń
    • analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych
    • udział w czynnościach związanych z zamknięciem miesiąca, roku
    • udział w czynnościach związanych z przygotowaniem rozliczeń VAT oraz wysyłanie jpk
    • odpowiedzialność za obieg dokumentów i poprawność dokumentacji finansowo-księgowej w spółce
    • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS)
    • śledzenie zmian w przepisach

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe
    • 5 lat doświadczenia w dziale księgowości
    • dobra znajomość przepisów podatkowych
    • dokładność, sumienność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy
    • otwartość, samodzielność, zaangażowanie i inicjatywa w rozwiązywaniu problemów

    Mile widziane (choć nie wymagane):

    • znajomość j. angielskiego

    Oferujemy:

    • atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • benefity pozapłacowe
    • możliwość nauki i rozwoju
    • dofinansowanie nauki języka angielskiego oraz szkolenia
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • przyjazną atmosferę pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV + list motywacyjny)  za pośrednictwem przycisku Aplikuj w terminie do 13.08.2018 r.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

    Zastrzegamy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.