Samodzielny/a Księgowy/a/ Starszy Specjalista ds. Księgowości

LOCOTRANSSPED Sp. Z O.O.

  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Baraniaka 88C

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie dokumentacji finansowo - księgowej,

  • Udział w sporządzaniu deklaracji podatkowych VAT, CIT i zapewnienie poprawności rozliczeń spółki z Urzędem Skarbowym,

  • Udział w zamykaniu procesu księgowego każdego miesiąca,

  • Udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych, zarówno miesięcznych, jak i rocznych,

  • Monitorowanie oraz kontrola procesów księgowo-podatkowych,

  • Współpraca przy przygotowaniu sprawozdań i raportów na potrzeby Zarządu Spółki, banków oraz instytucji zewnętrznych,

  • Uzgadnianie sald, analiza rozrachunków, wyjaśnianie rozbieżności zarówno w zakresie należności jak i zobowiązań,

  • Ścisła współpraca z Głównym Księgowym.

Nasze wymagania

  • Minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze finansowo - księgowym (w tym 2 lata na samodzielnym stanowisku),

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse i rachunkowość, Ekonomia),

  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu ustawy o rachunkowości,

  • Doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych,

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel (warunek konieczny) oraz systemu Comarch Optima,

  • Otwartość na długofalową współpracę,

  • Wysoki poziom etyki pracy i odpowiedzialności,

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Mile widziane

Doświadczenie w branży TSL.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie - pracę w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie z długofalową wizją rozwoju świadczącą usługi transportowe na terenie Europy,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stanowisko - dostosowane do poziomu kompetencji, samodzielności i odpowiedzialności,

  • Dobrą atmosferę i możliwość współpracy z całym Zespołem Księgowym,

  • Nowoczesne biuro w dobrej lokalizacji - przy Jeziorze Maltańskim, blisko linii tramwajowych i autobusowych,

  • Szkolenia - możliwość korzystania z platformy szkoleniowej, gdzie na bieżąco pojawiają się szkolenia z obszaru księgowego i zmian w przepisach,

  • Pyszną kawę i świeże owoce - koniecznie musisz skosztować.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Od ponad 10 lat dostarczamy naszym klientom efektywne rozwiązania w zakresie transportu i logistyki, zapewniając rozwiązania dla globalnych łańcuchów dostaw. Zapewniamy codzienny serwis logistyczny dla ponad 7000 kontrahentów w całej Europy. Jeśli nie znasz naszej organizacji, przekonaj się jakie wartości są dla nas najważniejsze i dołącz do naszego zespołu specjalistów.

Przewiń do profilu firmy