Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielny/a Księgowy/a

  • świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 22.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dominik Pater Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe"STAR-SAN-DUO"

    Jesteśmy firmą specjalizującą się w serwisowaniu używanych i tworzeniu nowych pojazdów specjalistycznych z branży energetycznej, pożarniczej, kolejowej oraz wojskowej. Większość naszych pojazdów jest prototypowych budowanych pod indywidualne zamówienie klienta.

    Miejce pracy: Starachowice

    Zakres obowiązków:

    • prowadzenie księgowości z ustawą o rachunkowości i prawem podatkowym
    • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych
    • uzgadnianie sald rachunków z kontrahentami
    • weryfikacja dokumentów pod względem podatkowym i rachunkowym
    • przygotowywanie raportów na potrzeby firmy oraz banku
    • bieżące porządkowanie dokumentów księgowych

    Od kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenie kierunkowe
    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • znajomość ustawy o rachunkowości oraz ustaw podatkowych
    • silnej motywacji do pracy w księgowości

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawieumowy o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • motywacyjny system premiowy
    • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywanie wiedzy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez STAR-SAN-DUO z siedzibą w STARACHOWICACH zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest STAR-SAN-DUO z siedzibą w Starachowicach przy ul. Krańcowa 4. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do  STAR-SAN-DUO z siedzibą w Starachowicach przy ul. KRAŃCOWA 4 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.