Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Samodzielny/-a księgowy/-a

ARCTURUS - BUNKER sp. z o.o.O firmie

ARCTURUS - BUNKER sp. z o.o.

Hryniewieckiego 1

Szczecin

Firma Arcturus-Bunker Sp. z o.o. powstała 20 lat temu. Zajmuje się charterem statków.

Zakres obowiązków:

  • terminowe i zgodne z obowiązującymi przepisami przygotowywanie sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych i innych informacji na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne,
  • nadzór nad kontrolą dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym oraz pod kątem poprawności odliczenia podatku VAT i zakwalifikowania zakupów do kosztów uzyskania przychodów,
  • reprezentowanie firmy w kontaktach z zewnętrznymi organami kontroli i nadzoru, audytorami zewnętrznymi, w tym audytorem finansowym,
  • współpraca z bankami, instytucjami finansowymi, urzędami skarbowymi i innymi kontrahentami w celu prawidłowego i rzetelnego wykonania powierzonych zadań,
  • nadzór nad przygotowaniem dokumentacji do audytów i kontroli skarbowych,
  • uzgadnianie rozrachunków,
  • ewidencja środków trwałych,
  • sporządzanie sprawozdań do GUS, NBP, Intrastat itp.

Kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe: ekonomia, rachunkowość, finanse,
  • minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku księgowy/a,
  • dobra obsługa komputera w tym programów MS Office, szczególnie Excel,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa podatkowego i rachunkowego oraz umiejętność ich prawidłowego interpretowania i stosowania,
  • znajomość ustawy o rachunkowości, podatku VAT oraz dochodowym,
  • bardzo dobre umiejętności analityczne i organizacyjne

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju własnych kompetencji oraz doświadczenia zawodowego,
  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach dokształcających

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne