Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielny/a Księgowy/a

GOVENA LIGHTING S.A.

  • Służewska 8, Rudak, Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Służewska 8

Rudak

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie deklaracji podatkowych,

  • sporządzanie innych sprawozdań na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych,

  • weryfikacja formalna i rachunkowa każdego źródłowego dokumentu finansowo-księgowego pod względem zgodności z przepisami podatkowymi,

  • dekretowanie i księgowanie dokumentów w systemie finansowo-księgowym,

  • analiza i uzgadnianie sald kont,

  • rozliczanie zaliczek i delegacji pracowników,

  • uzgodnienie magazynów,

  • ewidencja środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych,

  • uzgadnianie i księgowanie RMK.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowane finanse i rachunkowość),

  • minimum 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości w firmie produkcyjnej,

  • biegła znajomość zagadnień księgowych, podatkowych i ubezpieczeń społecznych,

  • wiedza z zakresu podatku CIT, PIT,VAT oraz Jednolitego Pliku Kontrolnego,

  • biegła obsługa komputera, a w szczególności pakietu MS Office, głównie Excel,

  • bardzo dobra znajomość systemu Comarch ERP XL,

  • terminowość, systematyczność, dokładność,

  • umiejętność współpracy w zespole.

To oferujemy

  • interesującą pracę w rozwijającej się firmie,

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,

  • elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę, własna działalność gospodarcza),

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego.

  • Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.

  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Jesteśmy wiodącym w Polsce producentem elektroniki dla branży oświetleniowej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, nowoczesne linie technologiczne, własny dział badawczo-rozwojowy oraz znaną na rynku markę. Dysponujemy też elegancką, funkcjonalną i dobrze skomunikowaną siedzibą w centralnej Polsce. W obecnej chwili brakuje nam tylko Ciebie.

Przewiń do profilu firmy