Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielny/a księgowy/a

BOŃKOWSCY BRITISH AUTO sp. z o.o.

  • Ustowo 58, Ustowo (pow. policki)
    Ustowo (pow. policki), zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

58

Ustowo (pow. policki)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych spółki zgodnie z Ustawą o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego

  • Prowadzenie rozliczeń podatkowych i sporządzanie deklaracji CIT, VAT JPK, VAT-UE, VAT-26, PCC i inne

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych, raportów, analiz i wniosków na potrzeby zewnętrzne i wewnętrze

  • Wprowadzanie i weryfikacja płatności w systemie bankowym, spłaty linii stokowych, nadzór nad rozrachunkami, prowadzenie kasy

  • Nadzór i weryfikacja dokumentów w systemie work flow, oraz w systemie fakturowym

  • Współpraca z innymi działami firmy w obszarach finansowo-księgowych

Nasze wymagania

  • Min 3 lata doświadczenia na stanowisku samodzielnego księgowego

  • Dobra znajomość MS Excel pozwalająca na wykonywanie codziennych obowiązków

  • Umiejętności analityczne oraz samodzielnego identyfikowania problemów i poszukiwania rozwiązań

  • Proaktywna postawa i umiejętność pracy w zespole

  • Łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów,

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu średnio-zaawansowanym będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Serdeczny i zgrany zespół doświadczonych księgowych

  • Praca u jedynego w regionie dealera marek Jaguar i Land Rover

  • Współpraca z tradycyjnymi markami, obecnymi w segmencie aut luksusowych od dziesięcioleci

  • Możliwość kreowania i wdrażania w życie procesów i rozwiązań w rozwijającej się organizacji

  • Możliwość rozwoju zawodowego dzięki otwartej ścieżce awansu

  • Udział w szkoleniach odpowiadających potrzebom zespołu

  • Dodatkowe benefity pracownicze

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • bezpłatny dostęp do platformy językowej eTutor

Bońkowscy British Auto to dynamicznie rozwijający się, autoryzowany dealer brytyjskich, luksusowych marek Jaguar Land Rover z punktem zlokalizowanym w Szczecinie. Nasza firma cieszy się uznaniem zarówno pracowników, klientów jak i partnerów biznesowych. Charakteryzuje się przede wszystkim znakomitą atmosferą, ambitnym zespołem oraz stabilnością na rynku.

Przewiń do profilu firmy