Oferta pracy

Samodzielny/a Księgowy/a

SGSO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie dokumentów finansowych

  • kalkulacja podatku dochodowego, podatku VAT oraz innych obciążeń podatkowych,

  • sporządzanie raportów do GUS i deklaracji do NBP

  • współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne, mile widziane na kierunku Finanse i Rachunkowość

  • komunikatywność, analityczne myślenie, samodzielność

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • praktyczna znajomość Ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych

  • praktyczna znajomość Ustawy o podatku od towarów i usług

Mile widziane

  • znajomość Ustawy o rachunkowości

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • inicjatywy dobroczynne

SGS

Firma SGS jest światowym liderem w dziedzinie kontroli, weryfikacji, testowania i certyfikacji. Jesteśmy uznawani za światowy wzorzec w dziedzinie jakości i rzetelności. Prowadzimy sieć ponad 2600 oddziałów i laboratoriów na całym świecie, które zatrudniają ponad 89 tysięcy pracowników.

Przewiń do profilu firmy