Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Andersen Tax & Legal Matyka i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w: Puławska 2, 02-566 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielny /a Księgowy /a

Andersen

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 18 dni
    do: 03 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnej księgowości spółek prawa handlowego

  • sporządzanie wymaganych prawem sprawozdań finansowych oraz raportów zarządczych

  • kalkulacja podatków, sporządzanie wszelkich rejestrów i deklaracji

  • współpraca z interesariuszami, w szczególności biegłymi rewidentami, urzędami , bankami, etc

  • utrzymanie stosownych relacji z Klientami

Nasze wymagania

  • doświadczenie pracy w biurze rachunkowym (znajomość Sage Symfonia lub Comarch Optima)

  • znajomość ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych

  • znajomość obszaru kadr i płac będzie dodatkowym atutem

  • wykształcenie wyższe w obszarze rachunkowości, finansów lub pokrewne

  • znajomość przepisów MSR- mile widziane

  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (dodatkowy język obcy mile widziany)

  • inicjatywa i skuteczność w działaniach

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • szybką ścieżkę rozwoju zawodowego

  • pakiet szkoleń

  • interesującą i pełną ciekawych wyzwań pracę w dynamicznym zespole

  • wynagrodzenie odpowiadające posiadanej wiedzy oraz kompetencjom

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Andersen

Andersen Global® tworzy ponad 7.000 specjalistów w ponad 253 biurach na całym świecie. Łączą nas wspólne wartości, pasja i zaangażowanie, dzięki którym możemy zapewnić naszym klientom na całym świecie obsługę najwyższej jakości.

Andersen Tax & Legal w Polsce tworzy zespół doświadczonych ekspertów oferujących kompleksową obsługę prawną, najwyższej klasy doradztwo podatkowe, obsługę w zakresie cen transferowych i outsourcing księgowy. Usługi świadczymy w biurach w Warszawie, Katowicach i Toruniu, a nasz zespół liczy ponad 60 specjalistów, w tym adwokatów, radców prawnych, doradców podatkowych, ekonomistów i księgowych.

Przewiń do profilu firmy