Oferta pracy

Samodzielny/a Księgowy/a

CBRE Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu księgowego,

  • Kontrola dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym,

  • Analiza kont księgowych,

  • Przygotowywanie kwartalnych raportów finansowych, rocznych sprawozdań finansowych oraz innych zestawień i analiz,

  • Prowadzenie korespondencji z podmiotami zewnętrznymi (klienci, urzędy),

  • Kalkulowanie podatku VAT oraz podatku dochodowego od osób prawnych i innych,

  • Przygotowywanie sprawozdań NBP i GUS,

  • Wprowadzania płatności do banku,

  • Współpraca z audytem i urzędami

  • Nadzorowanie pracy asystenta lub młodszego księgowego,

  • Aktywny udział przy wdrażaniu systemu księgowego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Rachunkowość, Finanse),

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom minimum B2),

  • Minimum 3-5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, idealnie w fimie z sektora nieruchomości

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel,

  • Umiejętność planowania i organizowania własnej pracy,

  • Umiejętność zaangażowania się, odpowiedzialność oraz umiejętność pracy w zespole,

  • Mile widziane referencje od poprzednich pracodawców,

  • Znajomość standardów Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej (IFRS) będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • W CBRE możesz poprowadzić swoją karierę tak, jak zechcesz. Ciesz się elastycznym środowiskiem pracy i możliwościami działania na szeroką skalę - w przyjaznej, koleżeńskiej atmosferze, wśród pomocnych współpracowników. Będziemy Cię zachęcać do ciągłego rozwoju i osiągania najlepszych efektów każdego dnia.

  • Pakiet świadczeń:

  • Prywatna opieka zdrowotna - w tym 70% zniżki na usługi stomatologiczne

  • Ubezpieczenie na życie

  • Platforma MyBenefit

  • People Power - program wellbeingowy (w tym konsultacje psychologiczne)

  • Pilotażowy program skróconego tygodnia pracy - 38h tygodniowo

  • Elastyczne godziny pracy

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Dodatkowy dzień wolny na urodziny i w Wigilię oraz Sylwestra

  • Płatny program poleceń dla pracowników

  • Nowoczesne biuro w atrakcyjnej lokalizacji w standardzie ESG z owocami i pyszną kawą

  • Rozwój i szkolenia: m.in. globalny program doskonalenia kompetencji przywódczych People Manager Excellence, regionalny program mobilności Swap &Share oraz dofinansowanie zewnętrznych certyfikacji i studiów

  • Udział w imprezach sponsorowanych przez CBRE w tym CSRowych

  • Krótszy dzień pracy w piątki w czasie wakacji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • jeden krótszy dzień pracy

  • Szkolenia i rozwój

  • Udział w imprezach sponsorowanych przez CBRE

CBRE jest organizacją szanującą i wspierającą różnorodność naszych pracowników. Zachęcamy do składania aplikacji osoby identyfikujące się jako LGBTI, osoby w wieku dojrzałym, osoby z niepełnosprawnościami, osoby wywodzące się z różnych kultur, religii i etniczności.

Nasz program korzyści pracowniczych odzwierciedla nasze zobowiązanie do postępów w nauce i rozwoju, kariery, uznania, dobrego samopoczucia, świadczeń, wynagrodzenia i wkładu społecznego.

Jesteśmy dumni z zaufania jakim nas obdarzono, nadając tytuł SUPERetycznej Firmy 2021!

UNIT ma certyfikat budynku bez barier.

Przewiń do profilu firmy