Oferta pracy

Samodzielny/-a Księgowy/-a

4M SERVICE sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Główne zadania:

  • ewidencjonowanie transakcji i operacji księgowych w systemie księgowym (m.in. księgowanie wyciągów bankowych, faktur zakupowych, faktur sprzedażowych, faktur korygujących),
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych, księgowanie amortyzacji,
  • kontrola merytoryczna dokumentów i prawidłowości księgowań,
  • prawidłowe dzielenie kosztów,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych CIT, VAT, JPK, PIT,
  • współpraca ze wszystkimi działami,

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia kierunkowego (ekonomia, rachunkowość i finanse),
  • min. 4-letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel),
  • doświadczenia w pracy na systemie finansowo-księgowym SYMFONIA (warunek konieczny),
  • praktycznej znajomości Ustawy o Rachunkowości,
  • praktycznej znajomości ustaw o: VAT, CIT, MSR, KSH, PIT,

Oferujemy:

  • korzystne wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie i autonomię w podejmowaniu decyzji,
  • dużą samodzielność,
  • atmosferę sprzyjającą pracy,
  • możliwość poszerzania własnych kompetencji,
  • wsparcie w aktualizacji wiedzy,

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy