Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielny/a Księgowy/a

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 07.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy grupą spółek świadczących usługi profesjonalne dla biznesu. Od ponad 25 lat, dzięki naszym pracownikom w trzech krajach (Polska, Czechy, Słowacja) wspieramy naszych klientów w zakresie obsługi księgowej, kadrowo-płacowej, prawnej, audycie, doradztwie podatkowym, biznesowym oraz IT.

    Obecnie  poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:
    opis
    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Dostarczanie na czas kompleksowych informacji finansowych Klientom
    • Kontrola poprawności wprowadzonych danych przez podległych pracowników (kilkuosobowy zespół Asystentów, Starszych Asystentów i Młodszych Księgowych)
    • Kontrola dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym oraz pod kątem poprawności odliczenia podatku VAT i zakwalifikowania zakupów do kosztów uzyskania przychodów
    • Sporządzanie i/lub sprawdzanie deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych
    • Przygotowywanie miesięcznych i rocznych raportów zarządczych dla Klientów oraz raportów dla GUS i NBP

    Wymagania:

    • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Bardzo dobra znajomość prawa podatkowego (CIT i VAT) i przepisów o rachunkowości
    • Dobra znajomość MS Excel
    • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pokrewne
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym, umożliwiającym swobodną komunikację
    • Pogodne usposobienie, komunikatywność i wysoka kultura osobista

    Dodatkowo, mile widziane:

    • Znajomość jednego z programów komputerowych: IFS, SAP, CDN XL, SAP SBO, Sun System, Axapta
    • Znajomość języka niemieckiego

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę bez okresu próbnego
    • Home office
    • Ruchomy czas pracy
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Kartę sportową oraz ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach
    • Kursy językowe
    • Rewelacyjną atmosferę w zespole
    • Pracę w międzynarodowym środowisku
    • Pyszną kawę i dostawę świeżych owoców