Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielny/a Księgowy/a

Domidor sp. z o.o.

  • Jędrzejowska 74, Włoszczowa
    Włoszczowa, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Jędrzejowska 74

Włoszczowa

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie księgowości spółki zgodnie z ustawą o rachunkowości i przepisami podatkowymi

  • rozliczanie należnych podatków VAT, CIT, PIT, oraz sporządzanie deklaracji podatkowych oraz JPK

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi US, GUS, ZUS, PFRON

  • przygotowywanie sprawozdań finansowych

  • naliczanie składek ZUS

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe

  • praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości

  • aktualna wiedza z zakresu przepisów podatkowych

  • dobra znajomość programu excel

  • znajomość obsługi comarch ERP Księga Handlowa

  • samodzielność, odpowiedzialność i zdolności analityczne

To oferujemy

  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • samodzielne stanowisko

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość rozwoju i zdobycia dodatkowych kwalifikacji

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie