Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielny/a Księgowy/a

MAŁGORZATA DESSOULAVY BIURO USŁUG KSIĘGOWO - PODATKOWYCHO firmie

  • Wołomin

    Wołomin, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz KPiR zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,

  • kontrola merytoryczna dokumentów i prawidłowości księgowań,

  • sporządzanie deklaracji PIT, CIT i VAT,

  • sporządzanie sprawozdań finansowych.

Nasze wymagania

  • 2-letnie lub dłuższe doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • znajomość zasad i przepisów z zakresu rachunkowości, podatków dochodowych i VAT,

  • znajomość MS Office,

  • samodzielność, odpowiedzialność, dokładność, systematyczność oraz rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • zorientowanie na klienta.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na umowie o pracę,

  • możliwość pracy zdalnej,

  • pracę w zespole doświadczonych księgowych i doradców podatkowych w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie działającej w branży od ponad 20 lat,

  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kwalifikacji,

  • możliwość szkoleń i rozwoju w ramach firmy.

MAŁGORZATA DESSOULAVY BIURO USŁUG KSIĘGOWO - PODATKOWYCH

Biuro Usług Księgowo-Podatkowych Małgorzaty Dessoulavy w Wołominie poszukuje osoby na stanowisko samodzielny księgowy do obsługi klientów w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz książek przychodów i rozchodów.

Poszukujemy osoby pracowitej, logicznie myślącej, zorientowanej na pogłębianie wiedzy, z dobrą umiejętnością organizacji pracy, łatwo przyswajającej nowe informacje.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli to ogłoszenie odpowiada Twoim preferencjom, prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj teraz.