Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielny/-a księgowy/-a

FARMACEUTYCZNA SPÓŁDZIELNIA PRACY „GALENA”O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • dekretowanie i księgowanie dokumentów

  • księgowanie operacji gospodarczych

  • prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej

  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami

  • przygotowywanie przelewów bankowych

  • prowadzenie i rozliczanie inwentaryzacji

  • wycena aktywów i pasywów zgodnie z przyjętymi zasadami przedsiębiorstwa

  • przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne

  • aktywny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych według ustawy o rachunkowości

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, US, GUS, audytor)

  • współpraca z innymi działami organizacji w zakresie księgowości

Nasze wymagania

  • kilkuletniego doświadczenia na stanowisku księgowego (praca w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem)

  • znajomości ustawy o rachunkowości oraz prawa podatkowego

  • wykształcenia wyższego (rachunkowość, finanse, ekonomia)

  • dużej samodzielności, komunikatywności , zdolności organizacyjnych

  • odpowiedzialności i skrupulatności w pracy z dokumentami

  • umiejętności rozwiązywania problemów i samodzielność w działaniu

  • dobrych zdolności organizacyjnych

  • biegłej obsługi komputera z zakresu MS Office, w szczególności Excel, znajomość programu CDN XL oraz OPTIMA będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w wieloletniej firmie z tradycjami o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Interesujący zakres obowiązków dający możliwość rozwoju zawodowego

  • Szkolenia

  • Pakiet medyczny

  • Pakiet socjalny