Oferta pracy

Samodzielny/a Księgowy/a

Dr.Max Polska

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie rezerw, rozliczeń międzyokresowych, odpisów, list płac oraz innych dokumentów w obszarze księgi głównej

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, VAT-UE) oraz plików JPK

  • Opracowywanie pozostałej sprawozdawczości – GUS, NBP, INTRASTAT

  • Kontrola zapisów na kontach

  • Udział w zamykaniu okresów sprawozdawczych oraz w zamknięciu roku

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • Przygotowywanie raportów i analiz zgodnie z zapotrzebowaniem

  • Współpraca z innymi działami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (preferowany kierunek: Finanse i rachunkowość)

  • Min. 2 lata doświadczenia w dziale księgowym

  • Mile widziane doświadczenie w samodzielnym sporządzaniu sprawozdań finansowych

  • Zaawansowana znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych (VAT, CIT)

  • Zdolność analitycznego myślenia

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Umiejętność pracy w zespole oraz rozwiązywania problemów

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę

  • Możliwość rozwoju i doskonalenia swoich kompetencji w prężnie rozwijającej się firmie

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • paczki świąteczne

  • Inicjatywy wspierające ekologię

Jeżeli nasza oferta jest dla Państwa interesująca prosimy o przesłanie aplikacji poprzez przycisk Aplikuj.

Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Dr.Max Polska to druga największa sieć aptek w kraju stworzona przez międzynarodowy holding Dr.Max – lidera na rynku farmaceutycznym w Czechach i na Słowacji. Rozwijamy rynek apteczny w kraju i zagranicą ale nie byłoby to możliwe gdyby nie pracownicy uczestników sieci- najlepsi specjaliści!

Ponad 4 000 pracowników w Polsce to nasz największy kapitał cenimy ich umiejętności i zdolności rozwijamy potencjał i szkolimy tak by wciąż mogli wytyczać nowe szlaki i kreować biznes farmaceutyczny w Polsce.

Przewiń do profilu firmy