Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielny/a Księgowy/a – Zastępca Głównej Księgowej

TECHLORD Sp. z o.o. sp.k.

  • Piastowska 57, Częstochowa
    Częstochowa, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Piastowska 57

Częstochowa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Głównej Księgowej w zakresie prowadzenia księgowości spółki

  • Nadzór i koordynacja prac zespołu księgowego

  • Przygotowywanie lub nadzór nad przygotowaniem wszystkich wymaganych deklaracji podatkowych

  • Sprawozdawczość statystyczna m.in. GUS, NBP

  • Czynny udział / przygotowywanie sprawozdań finansowych oraz udział w audycie

  • Koordynowanie prac związanych z obsługą płatności

  • Monitorowanie zmian podatkowych i podejmowanie działań zmierzających do ich implementacji

  • Kontakt z US, audytorami oraz innymi instytucjami zewnętrznymi

  • Bieżące prace księgowe w tym:

  • Weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym

  • Księgowanie faktur zakupu, w tym faktur kosztowych, towarowych, WNT oraz importu usług i towarów

  • Weryfikacja faktur sprzedaży dekretowanie i księgowanie

  • Nadzór nad prowadzeniem rozrachunków w walucie krajowej i zagranicznej, rozliczanie różnic kursowych

  • Prowadzenie lub nadzór nad prowadzeniem ewidencji środków trwałych

  • Analiza poprawności zapisów na wybranych kontach księgowych

  • Inne prace zlecone przez przełożonego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w kierunku finanse i rachunkowość, księgowość

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość polskiej ustawy o rachunkowości, prawa podatkowego oraz umiejętność stosowania ich w praktyce

  • Umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność ustalania priorytetów

  • Dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie, samodzielność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • zdolność analitycznego myślenia

  • zdolność do pracy pod presją czasu

Mile widziane

  • znajomość oprogramowania z grupy Insert

  • doświadczenie w pracy z podmiotami prawa handlowego

To oferujemy

  • Pracę na pełny etat z umową o pracę

  • Możliwość wdrażania i realizowania swoich pomysłów

  • Uczestniczenie w budowie nowego sklepu internetowego

  • Stabilność zatrudnienia

  • Rodzinną atmosferę w młodym zespole

  • Możliwości awansu i rozwoju wraz z rozwojem firmy

  • Smaczną kawę i herbatę bez ograniczeń

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Firmę TechLord tworzą ludzie z ponad dekadą doświadczeń w branży elektroniki użytkowej. Powstała w 2020 roku firma TechLord, mimo niedługiego stażu na rynku, zbudowana została na solidnych fundamentach profesjonalizmu jej założycieli. Naszym priorytetem od samego początku jest zadowolenie naszych Klientów, dlatego dbamy o wysoki standard obsługi każdego Klienta, zarówno przed zakupem, jak i po wysyłce zakupionego sprzętu elektronicznego. Potwierdzają to opinie naszych zadowolonych klientów. Dzięki takiej postawie, Klienci mogą liczyć na nasze porady nie tylko w kwestii wyboru, ale także późniejszego użytkowania zakupionego u nas sprzętu. Dołącz do naszego zespołu łączącego specjalistyczną wiedzę z kreatywnością oraz ciągłe doskonalenie z pasją!

Więcej informacji na www.techlord.pl

Przewiń do profilu firmy