Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielny/a specjalista/tka ds. księgowości

GARETT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Wystawianie faktur (zaliczkowe, korygujące, wewnątrzwspólnotowe) i dokumentów magazynowych

  • Nadzorowanie rozliczeń i płatności z kontrahentami ( rozliczanie przelewów, kompensat, potwierdzanie sald)

  • Kontrola merytoryczna, formalna i rachunkowa dokumentów i prawidłowości ich księgowania

  • Nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych w firmie

  • Kompletowanie dokumentacji księgowej przekazywanej do biura rachunkowego

  • Odpowiedzialność za czynności związane z procesami księgowymi

  • Rozliczanie zaliczek oraz wydatków pracowniczych

  • Koordynowanie transferów pieniężnych

  • Sporządzanie deklaracji GUS

  • Rozliczanie i księgowanie zaliczek na wyjazdy służbowe

  • Bieżące uzgadnianie należności, zobowiązań i potwierdzanie sald

  • Mailowy i telefoniczny kontakt z klientami

Nasze wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym

  • Posiadasz wykształcenie wyższe, najlepiej profilowe, związane z rachunkowością lub księgowością

  • Posiadasz bardzo dobrą znajomość obsługi komputera, szczególnie arkusza kalkulacyjnego oraz komputerowych systemów księgowych

  • Posiadasz znajomość przepisów z zakresu prawa bilansowego (ustawa o rachunkowości)

  • Posiadasz znajomość praktyk i zasad księgowych oraz zagadnień handlowych

  • Posiadasz umiejętność obsługi kasy fiskalnej oraz innych urządzeń biurowych

To oferujemy

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy – komputer, telefon

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy lub samozatrudnienia B2B

  • Możliwość rozwoju zawodowego szkolenia produktowe oraz kompetencyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dodatkowy urlop

Garett Electronics to młoda, polska marka z dużym potencjałem. Naszym celem jest dostarczanie zaawansowanych technologicznie produktów, które będą dostępne dla każdego. Zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną elektroniki użytkowej, głównie smartwatchy (dla dzieci i dorosłych), produktów beauty-tech, kamer samochodowych, słuchawek oraz power banków.

Przewiń do profilu firmy