Oferta pracy

Samodzielny Administrator Wspólnot Mieszkaniowych

"ARENDA" sp. z o.o.O firmie

"ARENDA" sp. z o.o.

aleja Niepodległości 227/233

Warszawa

Samodzielny Administrator WM - wymagane DOŚWIADCZENIE + DG

Miejsce pracy: Warszawa, Żoliborz

Firma Arenda Sp. z o.o. zajmująca się profesjonalnym zarządzaniem nieruchomościami poszukuje kandydatów na stanowisko Administrator Wspólnot Mieszkaniowych (z DOŚWIADCZENIEM na danym stanowisku) do obsługi apartamentowca na Żoliborzu.

Obowiązki:

  • obsługa apartamentowca na Żoliborzu,
  • zapewnienie dla nieruchomości realizacji podstawowych usług poprzez nadzór nad podpisanymi umowami, m. in. serwis techniczny, serwis sprzątający, ochrona i inne;
  • kontakty z organami administracji publicznej;
  • weryfikacja zgodności faktur kosztowych z budżetem nieruchomości;
  • przygotowywanie i obsługa zebrań wspólnoty mieszkaniowej, w tym tworzenie materiałów informacyjnych;
  • przyjmowanie i zbieranie głosów pod uchwałami Wspólnoty Mieszkaniowej;
  • prowadzenie korespondencji z członkami wspólnoty mieszkaniowej oraz kontrahentami;
  • zlecanie okresowych przeglądów nieruchomości;
  • przygotowywanie umów, uchwał, pism, ogłoszeń i innych dokumentów;
  • zgłaszanie do dewelopera usterek i wad budowlanych występujących w częściach wspólnych, potwierdzanie ich usunięcia oraz prowadzenie ich ewidencji;
  • udzielanie właścicielom lokali, na ich życzenie, wyczerpujących informacji o sprawach dotyczących administrowania nieruchomością wspólna;
  • inne czynności niezbędne do prawidłowej gospodarki nieruchomością.

Wymagania:

  • doświadczenie na danym stanowisku;
  • własna DG;
  • język angielski w mowie i piśmie;
  • komunikatywność;
  • dyspozycyjność;
  • wysoka kultura osobista;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • doskonała organizacja pracy;
  • znajomość pakietu MS – Office.

Prosimy o przesyłanie CV tylko w formacie PDF.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy