Oferta pracy

Samodzielny Asystent Księgowego

Klient Pracuj.plO firmie

4 5005 000 brutto / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie/pobieranie dokumentów i ich weryfikacja (sprawdzanie poprawności odczytanych danych przez system OCR)

  • Wyjaśnianie z klientami niezgodności w dokumentach- osobiście, telefonicznie, mailowo

  • Praca zgodnie z wewnętrznym systemem planowania zadań w zespole

  • Wystawianie firmowych faktur

  • Pisanie pism (umowy, pełnomocnictwa, wyjaśnienia)

  • Samodzielny kontakt z dostawcami systemów informatycznych w celu wyjaśniania błędów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym lub dziale finansowym

  • Wykształcenie min. średnie

  • Znajomość aplikacji MS Office

  • Komunikatywność przy kontakcie z klientem

Mile widziane

  • Znajomość systemu księgowego Comarch

To oferujemy

  • Umowę o pracę i wynagrodzenie w przedziale 4.500 – 5.000 zł brutto

  • Szeroki zakres szkoleń

  • Bogaty pakiet współpracy z Wolters Kluwer

  • Kartę Multisport

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego

  • Ścieżkę rozwoju w kierunku Samodzielnego Księgowego

Klient Pracuj.pl

Nasz klient, firma Księgowe24.pl, czyli nowocześnie działający zespół obsługujący klientów w zakresie finansowo-kadrowym, poszukuje osoby na stanowisko: Samodzielny Asystent Księgowego.

Przewiń do profilu firmy

Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.