Samodzielny handlowiec ds. transportu i spedycji z j. niemieckim

AK TRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Bochnia, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Aktualnie do swojego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko:

Samodzielny handlowiec ds. transportu
i spedycji z j. niemieckim
Miejsce pracy: Rzeszów/ praca zdalna

Obowiązki:

  • realizację wyznaczonych planów sprzedażowych w zakresie usług logistycznych i transportowych na rynku niemieckim
  • pozyskiwanie nowych klientów, nawiązywanie kontaktów handlowych
  • prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert, doradztwo
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • analiza rynku w zakresie działań konkurencji
  • przygotowywanie raportów i zestawień

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży usług transportowych
  • znajomość języka niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację z Klientami
  • doświadczenie w nawiązywaniu kontaktów handlowych i prowadzeniu negocjacji
  • umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami
  • dyspozycyjność

Mile widziane:

  • znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

  • możliwość pracy zdalnej
  • umowę o pracę na pełny etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w spółce o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • szkolenia podnoszące kwalifikację
  • rozpoczęcie pracy od stycznia 2021
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy