Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielny handlowiec

DELTA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Docieranie do nowych kanałów sprzedaży

  • Docieranie do odbiorców handlowych za pomocą własnej sieci kontaktów

  • Realizowanie celów sprzedażowych za pomocą wypracowanych kanałów sprzedaży

  • Współpraca z innymi kanałami sprzedaży

Nasze wymagania

  • Posiadasz min. pół roku doświadczenia w sprzedaży w branży odzieżowej

  • Dysponujesz rozbudowaną siatką kontaktów - lubisz prowadzić rozmowy i nawiązywać nowe relacje

  • Potrafisz budować relacje, pozyskiwać partnerów handlowych

  • Stawiasz klienta na pierwszym miejscu, gwarantując obsługę na najwyższym poziomie

  • Posiadasz wysokie umiejętności komunikacyjne

  • Jesteś nastawiona/y na realizację założonych celów

  • Szybko się uczysz i potrafisz pracować samodzielnie

  • Posiadasz aktywne prawo jazdy kat. B

  • Mile widziane osoby z umiejętnością funkcjonowania na rynku Słowackim i Czeskim

To oferujemy

  • Pracę zdalną

  • Umowę o pracę na pełen etat

  • Wynagrodzenie podstawowe wraz z premią bez górnego limitu

  • Zadaniowy czas pracy - sama/sam decydujesz kiedy i gdzie pracujesz (średnio 40 godzin tygodniowo)

  • Samochód służbowy

  • Narzędzia pracy: telefon, laptop

  • Wspaniały zespół dążący do realizacji celów

DELTA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

P.P.H. Delta Zofia Flajszer jest przedsiębiorstwem odzieżowym, zajmuje się produkcją odzieży męskiej od 20 lat. Głównym kierunkiem jest obsługa wiodących marek polskich. W chwili obecnej intensyfikuje promocję własnej marki.

Przewiń do profilu firmy