Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielny Informatyk w Oddziale Logistycznych Systemów Informatycznych i Indeksacji Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych

Inspektorat Wsparcia Sił ZbrojnychO firmie

4 830 brutto / mies.

Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych

Generała Józefa Dwernickiego 1

Bydgoszcz

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Microsoft Office

Mile widziane

  • ERP

  • VBA

  • NET

O projekcie

Zatrudnienie: czerwiec 2021 r.

Wynagrodzenie brutto: 4830.00 zł + dodatek za wysługę lat.

Rodzaj umowy: umowa na okres próbny (docelowo umowa na czas nieokreślony, w pełnym wymiarze czasu pracy).

Ilość osób: 1 osoba

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie systemów informatycznych w logistyce resortu obrony narodowej.

  • Prowadzenie szkoleń dotyczących wdrażania i utrzymania systemów informatycznych wykorzystywanych w logistyce resortu obrony narodowej.

  • Zbieranie danych z systemów informatycznych logistyki resortu obrony narodowej oraz przygotowanie analiz, zestawień, porównań i wniosków.

  • Udział w projektach informatycznych w obszarze wykorzystania technologii informatycznych mających zastosowanie w logistyce resortu obrony narodowej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: wyższe kierunek informatyka.

  • Doświadczenie zawodowe: min. 1 rok pracy zawodowej na podobnym stanowisku pracy.

  • Preferowane wykształcenie wyższe kierunek informatyka w specjalnościach: - informatyczne systemy zarządzania, systemy informatyczne w logistyce, sieci komputerowe i bazy danych.

  • Preferowane doświadczenie zawodowe w zakresie zarządzania systemami lub usługami informatycznymi w jednostce organizacyjnej lub firmie w obszarze gospodarki materiałowej, finansowej lub organizacji pracy.

  • Znajomość podstaw logistyki i zarządzania zasobami przedsiębiorstwa.

  • Znajomość obsługi systemów klasy ERP (preferowane rozwiązania SAP).

  • Znajomość obsługi i zarządzania relacyjnymi bazami danych.

  • Umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint, Access).

  • Umiejętność wykorzystania języków programowania do przygotowania danych analitycznych i zestawień (np. SQL, VBA, NET).

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym (zakres umożliwiający wykorzystanie dokumentacji technicznej na potrzeby przygotowania opracowań, szkoleń i obsługi systemów).

  • Łatwość przyswajania nowych zagadnień z obszaru technologii informatycznych.

  • Kreatywność i inicjatywa w działaniu.

  • Łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych, komunikatywność, samodzielność w pracy oraz umiejętność podejmowania decyzji.

Zgłaszanie ofert:

(cv i list motywacyjny oraz pisemna zgoda na przetwarzanie danych osobowych o treści „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji na stanowisko samodzielnego informatyka, ogłoszonej przez Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych. Jednocześnie oświadczam, że udzielam zgody dobrowolnie oraz, że zostałam/em poinformowana/ny o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, jak również wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie”):

• pocztą na adres 85-915 Bydgoszcz ul. Dwernickiego 1 z adnotacją Wydział Pracowników Wojska;

• osobiście Bydgoszcz, ul. Dwernickiego 1 - ofertę z adnotacją Wydział Pracowników Wojska pozostawić na Biurze przepustek;

• pocztą e-mail na adres: [email protected]