Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielny Inspektor ds. Rozwoju Personalnego

PERN S.A.

  • Płock

    Płock, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych,

  • współtworzenie oraz realizacja projektów w zakresie szkoleń, rozwoju i rekrutacji zgodnie z założonymi celami i wyznaczonymi priorytetami,

  • współpraca z dostawcami usług rekrutacyjnych i szkoleniowo-rozwojowych,

  • organizowanie i prowadzenie szkoleń, a także koordynacja pracy zespołu trenerów wewnętrznych,

  • przygotowywanie prezentacji, statystyk i raportów na potrzeby prowadzonych projektów i w zakresie prowadzonych działań.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe; preferowany kierunek: zarządzanie zasobami ludzkimi, ekonomia; mile widziane studia podyplomowe w obszarze HR,

  • doświadczenie zawodowe: 1 rok w obszarze HR,

  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu szkoleń,

  • wiedza z zakresu rekrutacji, rozwoju personalnego, organizacji szkoleń, oraz wspierania wizerunku pracodawcy,

  • znajomość rynku usług rekrutacyjnych i agencji doradztwa personalnego,

  • zaangażowanie i orientacja na terminowe osiąganie celów,

  • umiejętność obsługi programów Ms Office – PowerPoint, Excel na poziomie średniozaawansowanym.

To oferujemy

  • zatrudnienie w renomowanej firmie w oparciu o umowę o pracę,

  • stabilne warunki pracy i atrakcyjne wynagrodzenie,

  • bogaty pakiet benefitów (m.in. pracowniczy program emerytalny, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),

  • atrakcyjny pakiet socjalny oraz możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia i programy wdrożeniowe, koleżeńską atmosferę w pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

PERN S.A.

Lider logistyki surowcowo – paliwowej w Europie Centralnej. Nowoczesna organizacja inwestująca w rozwój pracowników realizujących strategiczne działania w zakresie dostaw ropy i produktów naftowych.

Przewiń do profilu firmy

Kandydatów prosimy o przesłanie CV

w terminie do 9 lipca 2021 r. do godz. 16:00 klikając w przycisk aplikowania

W tytule maila prosimy podać numer referencyjny 142/III/2021