Samodzielny Inspektor w Zespole Centrum Zarządzania Bezpieczeństwem

PERN S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • administrowanie systemami zabezpieczeń tj.: monitoring wizyjny, kontrola dostępu, sygnalizacja włamania

  • i napadu oraz platforma integracyjna,

  • zarządzanie środowiskiem sieci teleinformatycznej,

  • administrowanie systemem powiadamiania SMS,

  • nadzór i zarządzanie elektronicznymi depozytorami kluczy,

  • udział w opiniowaniu zamierzeń inwestycyjnych i modernizacyjnych,

  • raportowanie, tworzenie i opiniowanie dokumentacji technicznej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie: min. średnie, kierunek: informatyka lub elektronika,

  • preferowane doświadczenie zawodowe: min. 3 lata,

  • dobra znajomość zagadnień IT w zakresie funkcjonowania serwerów, stacji roboczych oraz innych urządzeń funkcjonujących w sieci,

  • wiedza z zakresu sieci teleinformatycznych (LAN\WAN), VPN, administracji i konfiguracji urządzeń sieciowych,

  • podstawowa znajomość baz danych z grupy SQL,

  • wiedza z zakresu macierzy dyskowych oraz agregacji dysków w ramach RAID,

  • doświadczenie z zakresu instalacji i konfiguracji rozwiązań do monitorowania infrastruktury sieciowej,

  • znajomość systemów: CCTV; KD; SSWiN oraz oprogramowania służącego do wirtualizacji systemów operacyjnych,

  • wiedza z zakresu usług Active Directory,

  • znajomość pakietu MS Office na poziomie min. średnio zawansowanym,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. podstawowym,

  • prawo jazdy kat. B,

  • mile widziany wpis na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego.

To oferujemy

  • renomowanego pracodawcę oraz zatrudnienie na umowę o pracę,

  • stabilne warunki pracy i atrakcyjne wynagrodzenie,

  • bogaty pakiet benefitów (m.in. pracowniczy program emerytalny, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, kartę multisport),

  • atrakcyjny pakiet socjalny,

  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach i kursach, dzięki którym podniesiesz swoje kwalifikacje zawodowe,

  • doświadczenie w pracy w różnorodnym zespole.

Kandydatów prosimy o przesłanie CV w terminie do 26 czerwca 2022 r. do godz. 16:00 klikając w przycisk aplikowania

PERN S.A.

Lider logistyki surowcowo – paliwowej w Europie Centralnej. Nowoczesna organizacja inwestująca w rozwój pracowników realizujących strategiczne działania w zakresie dostaw ropy i produktów naftowych.

Przewiń do profilu firmy