Logo Pracuj.pl

Samodzielny Inżynier ds. Projektów Mechanicznych

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut LotnictwaO firmie

6 000–12 000
brutto / mies.
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa

Aleja Krakowska 110/114

Włochy

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca w ramach projektów naszego klienta strategicznego – firmy Baker Hughes
  • Zarządzanie projektem wykonawczym w zakresie własnych kompetencji we współpracy z innymi zaangażowanymi działami technicznymi przy użyciu obowiązujących standardów, wcześniejszych doświadczeń, wyciągniętych wniosków, specyfikacji klienta i powiązanych uzgodnionych wyjątków.
  • Odpowiedzialność za działania z zakresu inżynierii mechanicznej w zakresie doboru elementów (elementy orurowania, zaworów, konstrukcji, doboru materiałów) dla instalacji: olejowych, paliwowych, uszczelniających, wentylacyjnych, ppoż. przeciwoblodzeniowych
  • Zapewnienie poprawności dokumentacji; rysunków technicznych, ich layoutu, specyfikacji, badań, zestawień materiałów
  • Techniczna odpowiedzialność za projekt, zarówno wewnętrznie jak i w relacji z klientem
  • Zarządzanie umownymi specyfikacjami technicznymi mającymi zastosowanie do projektu
  • Zarządzanie i koordynowanie planu wydawania dokumentacji z działami zapewniającymi spójność z BOM i kontraktowym zakresem prac
  • Odpowiedzialność za koordynację i kontrolę czynności wykonywanych przez kontraktorów;
  • koordynowanie zadań zwięzłych z jakością
  • koordynowanie sprawozdań i przeglądów prowadzonego projektu
  • praca w języku angielskim

Podział czasu pracy

100%

konstruowanie

Nasze wymagania

  • Dyplomu z zakresu nauk związanych z mechaniką, inżynierią budowalną informatyką lub równoważne wykształcenie
  • Kilku letnie doświadczenie w organizacji usług inżynierskich, inżynierii mechanicznej
  • Doświadczenie w projektowaniu systemów pomocniczych dla maszyn wirujących i/lub elektrowni sprężających/elektrowni
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami, wielozadaniowości
  • Gotowości i zdolność do częstych podróży – do 30% czasu pracy
  • Wysokie umiejętności komunikacji ustnej i pisemnej w języku angielskim

To oferujemy

  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym
  • Pakiet opieki medycznej
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Dofinansowanie do wakacji
  • Dofinansowanie wyjazdów zorganizowanych dla dzieci
  • Dofinansowanie do wypoczynku w ośrodku wypoczynkowym
  • Dodatkowe świadczenia pieniężne z okazji świąt
  • Preferencyjne pożyczki mieszkaniowo-remontowe
  • Możliwość bezpłatnego ładowania samochodów elektrycznych
  • Dofinansowanie III filaru emerytalnego
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Dofinansowanie do zakupu okularów
  • Atrakcyjny program poleceń pracowników
  • Spotkania integracyjne
  • Premie motywacyjne
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (6:00-10:00)
  • Rowerownia - zadaszone miejsce na rowery, suszarnie, prysznice, przebieralnie oraz miejsce do serwisowania rowerów

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny
  • preferencyjne pożyczki
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa należy do najnowocześniejszych placówek badawczych w Europie, o tradycjach sięgających 1926 roku. Instytut ściśle współpracuje ze światowymi potentatami przemysłu lotniczego, takimi jak: General Electric, Boeing, Airbus, Pratt & Whitney, Sikorsky, Rolls-Royce, i energetycznego jak: General Electric oraz Baker Hughes, wspierając jednocześnie przemysł krajowy z sektorów: lotniczego, kosmicznego, energetycznego, transportowego i wielu innych. Głównymi obszarami badawczymi Instytutu są: technologie kosmiczne, silniki lotnicze i rakietowe, materiałoznawstwo, aerodynamika, technologie kompozytowe, projektowanie i badanie konstrukcji lotniczych, hałas lotniczy oraz badania z zakresu wydobycia ropy naftowej i gazu. W ramach Instytutu Lotnictwa działają również certyfikowane przez EASA Organizacje Produkujące i Obsługowe.

Nasz Klient - Baker Hughes, zajmuje się projektowaniem urządzeń do obsługi instalacji wydobywczych ropy i gazu spod dna morskiego na całym świecie. W związku z dynamicznym rozwojem naszej branży oraz nowymi projektami poszukujemy inżyniera konstruktora/technologa. Jako inżynier w naszym zespole będziesz brał udział w globalnych projektach oraz pracach rozwojowych nad urządzeniami i systemami do wydobycia ropy naftowej i gazu. Będziesz miał realny wpływ na proces projektowania poprzez proponowanie rozwiązań konstrukcyjnych spełniających wymagania techniczne dla projektowanego produktu. Dołączając do grona ekspertów z branży wydobycia ropy naftowej i gazu będziesz miał/miała niepowtarzalną okazję realizować unikatowe projekty.

Samodzielny Inżynier ds. Projektów Mechanicznych, Aleja Krakowska 110/114, Włochy, Warszawa